Drevenné prístrešky‚altánky

Prístrešky s drevennou konštrukciou sa využívajú povätčšine na prekrytie terás, altánky, prístrešky na auto.

Každá stavba má osobitný charakter a využitie. Preto treba vybrať vhodný typ konštrukcie, konštrukčný materiál a krytinu.

Z materiálov je na výber z KVH hranolov alebo stavebného reziva.

Každý materiál je je inpregnovaný moridlom proti škodcom + dvojvrstvový náter.

Ako krytinu používame dutinkový alebo plný polykarbonáť značky LEXAN v odtieňoch číry, opál, bronz. Majú veľmi dobré technické parametre a vysokú životnoť, pružnosť, odolnosť a odolávajú vďaka UV filtru poveternostným podmienkam, ohýbajú sa za studena, majú veľmi dobré tepelno-izolačné vlastosti. Na veľmi slnečné plochy, kde páli dlhý čas slnko odporúčame Solar Control Grey, ktorý svojimi vlastnosťami dokáže povoliť a spríjemniť sedenie aj tam, kde to za bežných slnečných dní nie je možné. Tieto polykarbonátové dosky sa vyznačujú maximálnou priepustnosťou svetla s kontrolovaným prepúšťaným slnečného žiarenia. Komfort zasklievania zvyšuje tým, že citelné zníženie skleníkového efektu dosahuje bez výrazného zníženia priepustnosti svetla. Výrazne znižujú prepúšťanie v oblasti infračervenej časti spektra, t.j. minimalizujú skleníkový efekt.

Solar Control Grey = Metallic Looc (metalická šedá) - poskytuje príjemnú chladnú atmosféru, príjemný estetický vzhľad (šedostrieborný odtieň), obojstranná UV ochrana.

Taktiež je možné použiť izolačné dvojsklo (používa sa pri zimných záhradách) alebo bezpečnostné sklo.

 

Galéria našich prác